blank

HIRSIZLIK ALARMI

Evinize izinsiz giriş tehlikesi olduğu anda Siber Bilişim Alarm Sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.Ek olarak, Görüntülü Hareket Dedektörü sayesinde olayın görüntüsünü saniyeler içerisinde telefonunuza iletir. Bu alarm sinyali, anında Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir. Eğer kullanıcı isterse, Görüntülü Hareket Dedektörü’nün çektiği olay anının görüntüleri de, Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir ve alarm durumunun görüntülü kontrolü yapılır.

Alarm sinyali Siber Bilişim’e ulaştıktan ortalama 10 saniye içerisinde Siber Bilişim size ulaşamazsa yakınlarınızı arayarak tehlikeyi teyit eder ve gerekli ise emniyet güçlerinin adresinize yönlendirilmesini sağlar. Adres bilginiz sistemde kayıtlı olduğu için bu yönlendirme hızla yapılır.

blank

PANİK BUTONU UYGULAMASI

Siber Bilişim sizi sadece evinizde değil, alarm sisteminin etki alanından dışarı çıktığınızda da korumaya devam eder. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonunuza ücretsiz indireceğiniz Siber Panik Butonu uygulamasıdır.

Tek Dokunuş Yeter
Panik anında ya da acil durumda Siber Panik Butonu Uygulamasına tek bir dokunuşunuz yeter! Panik Butonu’na bastığınızda yakınlarınıza SMS ile konum bilgileriniz gittiği gibi, Siber Bilişim Alarm Haber Alma Merkezi sizinle irtibata geçer ve bulunduğunuz yere gerekli yardım ekibi gönderilir.

Yakınlarınızdan Yardım İsteyin
Pronet kullanıcısı olmasanız bile, acil durumlarda iki yakınınızdan tek bir dokunuşla yardım isteyebilirsiniz. Butona dokunduğunuzda önceden iletişim bilgilerini girdiğiniz 2 yakınınıza SMS ile konum bilgileriniz gönderilir ve onların size en hızlı şekilde ulaşması sağlanır.

blank

YANGIN ALARMI SİSTEMİ

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Siber Bilişim Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir.

Siber Bilişim ortalama 10 sn içinde size ulaşır, tehlikeyi teyit etmeniz halinde itfaiyeyi hemen ev adresine yönlendirir. Alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile yangına tehlikesine karşı koruma altında olursunuz.

blank

KAMERA SİSTEMLERİ

Siber Bilişim Kameram, çocuğunu evde bakıcı ile bırakmak zorunda kalan çalışan bir anneden, işyerinin güven içinde olduğundan emin olmak isteyen bir işyeri sahibine kadar çok geniş kitleler için ideal bir çözümdür. Karmaşık ve pahalı sistemlere alternatif olarak Siber Bilişim tarafından sunulan, kurulumu ve kullanımı kolay bir güvenlik kamerası sistemidir.

blank

ACİL SAĞLIK ALARMI SİSTEMİ

Hem panel hem de panik butonu, herhangi bir acil durum anında yardım ihtiyacınızı Siber Bilişim Alarm Haber Alma Merkezine hemen iletmenizi sağlar. Panik Butonu’nu, panele gidemeyeceğiniz durumlarda bile istediğiniz yerde bulundurarak kullanabilirsiniz. İsterseniz üzerinizde taşıyabilir, isterseniz evinizde ihtiyacınız olan yere sabitleyebilirsiniz.

Alarm sisteminiz kurulu olmasa dahi Panik Butonu çalışır vaziyette olur, butona bastığınız anda Siber Bilişim Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir. Siber Bilişim de sizi ortalama 10 sn içinde arar, ihtiyaç dahilinde emniyet güçlerinin, ambulansın veya itfaiyenin adresinize hızla yönlendirilmesini sağlar.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart