Hakkımızda

Siber Bilişim, güvenlik sistemleri konusunda, 15 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir kadroyla 2003 yılında kurulmuştur. 2003 yılından bugüne müşterilerine uzman kadro ile güvenlik sistemlerinde teknolojik çözümler üretmektedir.

Siber Bilişim, güvenlik ekipmanları pazarının lideri olan Dahua, Retro, Cenova, Teknim, Paradox, Crow, Neutron, Haikon, Tiandy, Bosch, Panasonic, Vguard, Bullwark Quantum, Global Fire Equipment, Biges 35, Güvenli Hayat, Zyxel, Digitus, Zavio gibi dünya devi güvenlik şirketlerinin ürünlerini kullanarak, entegre güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana düzenli ve planlı bir şekilde büyüyen firmamız, sunduğu teknolojik çözümler ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak alanın lider üreticilerle çalışmaktadır. Türkiye’nin bir çok şehrinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış olmanın haklı gururu ve özgüveni ile her yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Titiz çalışma, kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş olan Siber Bilişim, projelerinde, yerel yönetmeliklere ve uluslararası standartlara bağlı kalarak mühendislik hizmetleri sunmakta, alanında uzman teknik ekibiyle, hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktadır. Elektronik güvenlik sistemlerinde proje danışmanlığı, projelendirme, satış sonrası servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından önem vermektedir.

blank

DAİMA BİR ADIM ÖNDE...

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart